I MIEJSCE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE CHEMICZNYM

W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE CHEMICZNYM

Najwyższe miejsce na podium – to marzenie każdego, kto przystępuje do rywalizacji lub mierzy swoje siły z wyznaczonymi celami.

Anna Lipska – uczennica III klasy Gimnazjum im. Jana Pawła II w Dzierzgoniu po raz kolejny w tym roku szkolnym udowodniła, że jej pasja ukierunkowana na zgłębianie wiedzy z dziedziny chemii znajduje uznanie i przekłada się na satysfakcjonujące wyniki w zawodach, do których przystępuje.

Tytuły laureata w dwóch kuratoryjnych konkursach wojewódzkich oraz dwóch krajowych (o czym pisaliśmy w poprzednich artykułach) okazały się preludium do sukcesu jaki przypadł Ani w ostatnim Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym ,,Panda 2017”.

30.05.2017r. z ogromną radością przyjęliśmy wiadomość, że nasza gimnazjalistka zajęła I miejsce z wynikiem 100% poprawnych odpowiedzi uzyskanych za rozwiązanie 30 zadań testu konkursowego, do którego przystąpiło 397 trzecioklasistów gimnazjów z całej Polski!

Złoty medal w rankingu najwyższego – krajowego szczebla – to najwymowniejszy laur, jaki mógł uwieńczyć potencjał Anny Lipskiej na trzecim etapie kształcenia edukacyjnego. Wierzymy, że niebawem nasza absolwentka i tym samym uczennica nowej – średniej szkoły, będzie zgodnie z planami oraz marzeniami zgłębiać tajemny świat chemii i szczęśliwie odkrywać nowe…

A Jej wiedza, talent i praca znajdą przełożenie w konkursach o jeszcze wyższych szczeblach i szerszym zakresie. Może Międzynarodowy Konkurs Chemiczny?

Czego Ani z całego serca życzymy,

a za to, co ,,wczoraj i dziś” – bardzo dziękujemy!!!